O blogu | Kontakt
Book Oaza to miejsce stworzone dla każdego, kto tak, jak my pochłania książki. Dla tych, co nie także; bo może to sprawi, że zaczniesz? To miejsce poświęcone literaturze, a więc nie wahaj się! Zamknij oczy i puść wodze fantazji. Skup się! Czujesz? To papier tak pachnie. Zapach książek unosi się w powietrzu. Słyszysz? Szelest. Przewracam kolejne strony, aby móc wzrokiem pochłonąć czarne znaczki; litery. Właśnie przeniosłeś się do krainy książek, od Ciebie zależy, gdzie zawędrujesz! My jesteśmy tu tylko po to, aby wskazać Ci właściwą książkę, może to właśnie ona przeniesie Cię do magicznego świata, którego nie sposób zapomnieć?


Blog powstał: 17 września 2016 roku
Autorkami są: Szklanka, Teina, Niedoskonała

Jak już wiesz, blog skupia się przede wszystkim na książkach, dlatego znajdziesz tu głównie recenzje, choć czasem, jakiś post około książkowy, ale jednak książkowy. W zakładce zrecenzowane znajdziesz alfabetyczny spis wszystkich naszych recenzji, co mamy nadzieje ułatwi ci poszukiwania, jeżeli chcesz znaleźć jakaś konkretną książkę, natomiast na stronie posty tematyczne odnajdziesz wszystkie wpisy około książkowe.


E-mail: bookoaza@gmail.com
polecamy jednak kontaktować się bezpośrednio z którąś z nas, jeżeli mowa o kontakcie mailowym.
tutaj natomiast zapewne odpowiemy bardzo szybko^^


Szklanka
E-mail: untamedblogger@gmail.com

Niedoskonała
E-mail: dervanx@gmail.com

Teina
E-mail: mev.meryem@gmail.com


Niestety, aby nam wszystkim żyło się łatwiej i przyjemniej musimy Was o tym poinformować;


Autorkami bloga Book Oaza (www.book-oaza.blogspot.com), a co za tym idzie i administratorami danych są Szklanka, Teina i Niedoskonała. Kontakt z nami jest możliwy poprzez udostępnione wyżej społeczności. 

Korzystanie ze strony Book Oaza jest automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych Rozporządzeniem O Ochronie Danych Osobowych (RODO). 1. Blog Book Oaza jest stroną niekomercyjną. 

2. Autorki bloga Book Oaza nie zbierają i nie przechowują danych osobowych do newslettera. 

3. Book Oaza to blog funkcjonujący na platformie Blogger, należącej do firmy Google. Polityka prywatności Google jest pod tym linkiem.

4. Book Oaza korzysta z systemu komentarzy Blogger, co oznacza to, że, za gromadzenie danych odpowiada Google. Założyciel bloga nie zbiera i nie przechowuje danych potrzebnych do opublikowania komentarza, tak samo, jak i tych zawartych w treści komentarza. Użytkownik udostępnia wszelkie dane na swoją odpowiedzialność. 5. Udział w konkursach i innych tego typu akcjach organizowanych przez Book Oazę automatycznie wiąże się z dobrowolnym podaniem danych osobowych, które są przetwarzane tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu, a później nie będą archiwizowane, ani rozpowszechniane. 

Na mocy RODO użytkownik bloga Book Oaza ma następujące uprawnienia dotyczących przetwarzania danych osobowych; 

 prawo dostępu do danych osobowych,
– prawo do sprostowania danych osobowych,

– prawo do usunięcia danych osobowych,

– prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

– prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,

– prawo do przenoszenia danych,

– prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,

– prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeżeli takową zgodę wyraziłeś. Zasady związane z realizacją wskazanych uprawnień zostały opisane szczegółowo w art. 16 – 21 RODO. Zachęcamy do zapoznania się z tymi przepisami.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz